BLB kviečia leisti aitvarų ir prisiminti Darių ir Girėną!

BLB kviečia leisti aitvarų ir prisiminti Darių ir Girėną!

DĖMESIO!!! Dėl prognozėje numatomo lietaus kviečiame susitikti anksčiau. Su iš Lietuvos atvykusiais menininkais Mariumi ir Tadu jau nuo 11val. būsime Tempelhof’o pievoje ir ruošime aitvarus. Kviečiame visus prisijungti!

Aitvarų ir vėjo mylėtojai, šį šeštadienį, gegužės 25d. kviečiame gaudyti palankaus vėjo! Nuo tada kai Steponas Darius ir Stasys Girėnas ekspermentiniu lėktuvu „Lituanica” perskrido Atlanto vandenyną praėjo 80 metų. Tai – vienas svarbiausių įvykių XX amžiaus Lietuvos istorijoje.

Menininkai Marius ir Tadas atvyksta su aitvarais ir skriejančiom vėliavom. UCH – tai projektas, menų karavanas aplink Baltijos jūrą, kuris apsilankys ir Berlyne, plačiau – http://www.neboisia.net/2013/01/21/aitvarai-barselonoje-2012/. Keletu aitvarų pasirūpins ir BLB, galėsite ne tik juos paleisti į dangų, bet ir ištapyti savo mintimis apie svaiginantį aukštį ir du „Lituanicos” drąsuolius.

Kviečiami ne tik aitvarų mylėtojai, bet ir norintys tiesiog pasmalsauti ar popietę praleisti kartu. Kad gryname ore nepraalktume kviečiame į suneštinį pikninką bei grilių, anglimis pasirūpins BLB.

Susitinkame Tempelhof’o buvusioje oro uosto teritorijoje, tiksliau čia:

Aitvarų projektas Barselonoje Susitikimo vieta